Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Wyprawki czytelnicze w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach realizuje obecnie dwa projekty startbookowe dla dzieci urodzonych w 2015 i 2018 roku.

"Wyprawka czytelnicza" dedykowana jest rodzicom i ich pociechom, które przyszły na świat w 2018 roku. W Wydziale Świadczeń Urzędu Gminy Kęty otrzymają państwo ulotkę o darmowej wyprawce do odebrania w bibliotece. Projekt realizowany jest od czerwca, stąd nasza gorąca prośba i zachęta, aby rodzice dzieci urodzonych w pierwszym półroczu odwiedzili bibliotekę i odebrali należną im wyprawkę.

„Mała książka - wielki człowiek” to z kolei projekt adresowany dla dzieci urodzonych w 2015 roku. Akcja promocyjna Instytutu Książki realizowana jest przez ponad 300 bibliotek w Polsce, w tym również kęcką książnicę. Warunkiem odbioru wyprawki jest zapisanie dziecka do biblioteki. Przy rejestracji dziecko otrzymuje kartę czytelnika, na którą naklejane są znaczki za każdą wizytę w placówce. Gdy karta jest wypełniona - dzieci otrzymują pamiątkowy dyplom. Kilkanaście wyprawek trafiło już do najmłodszych, wiele jeszcze mamy do rozdania. Warto czytać, zwłaszcza dzieciom.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Odsłony: 940
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Grabowskiego w Kętach / kf, Data Publikacji: 2018-10-11 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty