Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Swapping w bibliotece w ramach Babskiego Wieczoru

Swapping w bibliotece w ramach Babskiego Wieczoru

Jak odświeżyć garderobę, nie wydając przy tym ani złotówki? Co zrobić, żeby nienoszone już przez nas ubrania zamieniły się w modowe perełki? Te pytania zadają sobie chyba wszystkie kobiety…

Z odpowiedzią przychodzi Gminna Publiczna Biblioteka w Kętach, która w ramach Babskiego Wieczoru, po raz pierwszy organizuje 24 maja wymianę ubrań i dodatków w swojej placówce.

Swap ciuchowy, z angielskiego swapping (wymiana) jest od kilku sezonów bardzo popularnym trendem. Na całym świecie kobiety spotykają się, aby w miłej atmosferze (często przy kawie i ciastku) pobuszować w skarbach przyniesionych przez koleżanki. Zasady, jakimi rządzi się swap, są bardzo proste. Każda z uczestniczek zabiera ubrania i dodatki (torebki, apaszki, biżuterię), których już nie nosi, bądź które okazały się nietrafionym zakupem czy prezentem. Warunkiem jest, aby wszystko przez nas przyniesione było czyste, wyprasowane i w dobrym stanie.  Mimo, że chcemy się pewnych rzeczy pozbyć, to zadbajmy, aby prezentowały się zachęcająco – świadczą przecież o nas samych. Po przygotowaniach nadchodzi czas na dobrą zabawę. Nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą dużej dawki dobrego humoru, który może być wzbogacony o historie i anegdoty związane z rzeczami do wymiany. Opowieści te mogą okazać się bardzo interesujące i zabawne!

Mamy nadzieję. że ten światowy trend wpisze się na stałe w kalendarz spotkań towarzyskich naszej kęckiej biblioteki, a wszystkie biorące w nim udział Panie upolują coś dla siebie.

Widzimy się zatem na Babskim Wieczorze! Udanych łowów!

 

Odsłony: 616
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach /aSz, Data Publikacji: 2018-05-15 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717
Aneta Szopa, tel. 695 182 876

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty