Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Silne ręce, puste głowy: Wandale zniszczyli stację napraw

Zaledwie 51 dni – tak krótko mieszkańcy Kęt mogli korzystać ze stacji naprawy rowerów, zamontowanej wraz z parkową infrastrukturą w sierpniu. Zeszłej nocy ważny element stacji – pompka, która służyła nie tylko rowerzystom, ale i osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich czy też rodzicom maluchów wożonych w dziecięcych wózeczkach – została zniszczona.

Siła, której użyto do wyrwania uchwytu pompki, musiała być bardzo duża. Można więc zakładać, że wandale to osoby dorosłe lub starsi nastolatkowie. Pewne jest to, że wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni, skrajną bezmyślnością i absolutną głupotą.

Czy wyrwanie uchwytu pompki, która służyła tak wielu użytkownikom, dało chuliganom poczucie dumy? Czy koledzy wandali bili brawo, kiedy tamci szarpali się z pompką? A może sprawcy tej prymitywnej dewastacji liczą na order za utrudnienie życia rowerzystom, inwalidom i rodzicom małych dzieci? Trudno to nawet skomentować…

Jeżeli byłeś świadkiem zdarzenia i widziałeś, kto zniszczył stację napraw – zgłoś ten fakt policjantom z kęckiego komisariatu (33 845-33-22) lub naszej Straży Miejskiej (33 845-20-47). Nie pozwólmy wandalom na bezkarność!
Odsłony: 2863
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo / fot. A.Ch., B.K.-S., Data Publikacji: 2019-09-23 , Godzina Publikacji: 10:08

Kęty w obiektywie...