Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power! Oddaj głos na Kęty!

Właśnie rozpoczął się najważniejszy i jakże emocjonujący etap plebiscytu Terra Flower Power: Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce – głosowanie internetowe. Co możemy zrobić, żeby oddać głos na Kęty?

Choć wprowadzona została nowa formuła (głosów nie będziemy oddawać na stronie organizatora zabawy, lecz na jego fanpage’u), głosowanie jest wciąż bardzo proste.

W tym roku postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na naszym facebookowym profilu w specjalnej galerii, która pojawi się o godzinie 10:00. Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii. Liczą się wszystkie rodzaje reakcji – wyjaśnia zespół prasowy firmy Terra.

Serdecznie zapraszamy do udostępniania kandydatury z Kęt – każde podanie dalej naszego zdjęcia daje możliwość dotarcia do osób, które jeszcze nie oddały głosu, a każdy z nich jest w tym roku na wagę złotą. W przeciwieństwie do poprzednich edycji konkursu, tym razem na swojego faworyta oddać można tylko jeden głos – wspomniany wyżej facebookowy „like”.


Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszego miasta, którzy wysłali swoje zdjęcia do konkursowej galerii: Małgorzacie, Renacie, Mateuszowi oraz Sławkowi. Ich fotografie – obok zdjęć zgłoszonych przez Wydział Rozwoju UG Kęty – znaleźć można na stronie organizatora plebiscytu, w zakładce poświęconej naszemu miastu.

Głosowanie trwać będzie do 26 sierpnia.
Odsłony: 1487
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-08-01 , Godzina Publikacji: 10:05

Kęty w obiektywie...