Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Podali się za pracowników wodociągów i okradli mieszkankę Kęt. Policja szuka oszustów!

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach  poszukują dwojga oszustów
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach  poszukują dwóch oszustów, którzy  okradli 76 – letnią mieszkankę Kęt. Wprowadzili kobietę w błąd, informując, że są pracownikami miejskich wodociągów, a następnie bez skrupułów seniorkę okradli.

Wczoraj po południu kęccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży mieszkaniowej na szkodę 76 – letniej mieszkanki Kęt. W trakcie czynności ustalono, że do kradzieży doszło w dniu 10 lutego na Osiedlu Wyszyńskiego w Kętach. Tuż przed godziną 17.00 do drzwi mieszkania seniorki zapukali kobieta oraz mężczyzna, którzy przedstawili się jako pracownicy miejskich wodociągów, kontrolujący stan instalacji wodnej. Oszuści podejrzani są o kradzież 90 złotych oraz kilku sztuk złotej biżuterii. 

Policjanci wszczęli poszukiwania sprawców.  Jednocześnie zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które w piątkowe popołudnie bądź wieczór zauważyli podejrzaną parę na terenie Kęt. Poszukiwana kobieta jest w wieku około 40 lat, szczupła, ma czarne krótkie włosy, mężczyzna prawdopodobnie też jest w podobnym wieku, średniej budowy ciała.

Apelujemy do seniorów o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także nie wpuszczanie ich do mieszkania. Wszystkich mieszkańców prosimy o reagowanie w przypadku napotkania obcych, podejrzanie zachowujących się osób, znajdujących się na klatce schodowej. Prosimy również o przekazanie ostrzeżenia seniorom, których mamy w swoich rodzinach.

Odsłony: 3811
Autor Publikacji: KPP Oświęcim, Data Publikacji: 2017-02-16 , Godzina Publikacji: 10:40

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
793 330 999
605 168 717

(33) 844 86 88 


e-mail:
ewe.sadko@gmail.com

kamafrysz@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty