Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Ostatki kolarskie z medalami

Podopieczni Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" wystartowali w ostatnim czasie w zawodach organizowanych w Kielcach, Nowej Sarzynie, Rabce-Zdroju, a nawet w Insbrucku, w Austrii.    

Anna Plichta i Marta Lach startowały w Mistrzostwach Świata w Innsbrucku Dzięki między innymi ich pracy na rzecz liderek reprezentacji Polski, bardzo dobre piąte miejsce zajęła Małgorzata Jasińska. 

Młodzicy startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym w Nowej Sarzynie. Srebrny medal dwójkami zdobyli Benedykt Długosz wraz z Wojciechem Węglorzem. W wyścigu ze startu wspólnego piąte miejsce zajął Benedykt Długosz.


Natomiast w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie górskim w Kielcach brązowy medal zdobył Benedykt Długosz. W tym samym wyścigu w kategorii żaków pierwsze miejsce zajęła jego siostra Maria Długosz.


W Rabce Zdrój odbył się wyścig kolarski o Puchar Szlaku Solnego w kolarstwie górskim. W kategorii dzieci pierwsze miejsce zajął Bruno Długosz, drugie Kinga Drabik, w kategorii żaków druga była Maria Długosz. W kategorii młodzików, również drugie miejsce zajął Benedykt Długosz, a w kategorii juniorów czwarte miejsce zajął Michał Lach i te same miejsce w kategorii juniorów młodszych zajął Dawid Lenart, a szóste Jakub Barwa.

Gratulujemy!

Odsłony: 897
Autor Publikacji: UKS Sokół/ek, Data Publikacji: 2018-10-09 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty