Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Mili goście w Urzędzie Gminy Kęty

Dziś przedszkolaki z Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach odwiedziły kęcki magistrat. Po urzędowych zakamarkach oprowadzili je Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar oraz Sekretarz Gminy Kęty Ewelina Jura-Bączek, odkrywając arkana swej pracy.

Dzieci – grupa 5- i 6-letnich „starszaków”  – odwiedziły najważniejsze miejsca: gabinety burmistrza i jego zastępców, sekretariat, Urząd Stanu Cywilnego i salę sesyjną. W trakcie zwiedzania oprowadzający przybliżyli przedszkolakom pracę urzędników, opowiadając, czym zajmują się pracownicy poszczególnych wydziałów i w jakich sprawach pomagają mieszkańcom naszej gminy.

Główną atrakcją wizyty była prezentacja złotego łańcucha, używanego przez Burmistrza Gminy Kęty w trakcie udzielania ślubów i innych, ważnych uroczystości, a także miniobrady przedszkolaków w sali sesyjnej, podczas których dzieci mogły zająć dowolne miejsca i wejść w rolę prezydium rady, radnych oraz kierownictwa UG Kęty.

Wszyscy mili goście na zakończenie wizyty otrzymali słodkie upominki oraz opaski odblaskowe, dzięki którym w drodze do przedszkola i do domu będą bezpieczniejsi. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Odsłony: 1390
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2018-11-22 , Godzina Publikacji: 13:21

Kęty w obiektywie...