Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Luty z serduszkiem czyli Walentynkowa Poczta i Randka w Ciemno z Książką w ZSP 3

W tym roku Walentynki wypadają akurat w czasie naszych ferii, dlatego postanowiliśmy nieco przesunąć w czasie serduszkowe świętowanie. Już od wtorku (06.02.) uczniowie mogli wrzucać walentynkowe kartki do specjalnego pudełka, które pod koniec tygodnia pękało w szwach. Wszyscy czekali niecierpliwie aż do piątku, kiedy to miała być roznoszona Poczta Walentynkowa. Z tajemniczej skrzynki zostały wydobyte kartki i wręczone szczęśliwym wybrańcom od tajemniczych wielbicieli. Kto się w kim zakochał, niech pozostanie sekretem.

Natomiast w czwartek panie:Małgorzata Matyjaszek i Sylwia Micorek przygotowały niezwykłą atrakcję. Po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana akcja czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno z książką”. Na uczniów czekały w bibliotece książki- niespodzianki. Każda zapakowana w papier, przywiązana sznurkiem i oklejona serduszkiem. Chętni wypożyczali książki, nie wiedząc jaki tytuł udało im się wylosować. Pakunek mogli otworzyć dopiero w domu i zabrać się do czytania niespodzianki. Dzięki tej akcji wiele książek zyskało nowe życie, a młodzi czytelnicy chętnie sięgali po tajemniczo wyglądające lektury.

Dodatkową atrakcję przygotowała pani Małgorzata Gładka, która wraz z uczniami przygotowała wystawkę tematyczną, na której zostały umieszczone cytaty i sentencje mówiące o miłości. Każdy uczeń, na specjalnie przygotowanym plakacie, mógł zapisać swój cytat lub tytuł książki, która swą tematyką nawiązuje do Święta Zakochanych.

Kolejne Walentynki już za rok!

 

Odsłony: 820
Autor Publikacji: Sylwia Micorek - ZSP nr 3 w Kętach, Data Publikacji: 2018-02-13 , Godzina Publikacji: 12:30

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty