Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Korty odNOWA: Wielkie otwarcie już 27 kwietnia!

Nowoczesne boiska, zaplecze z szatniami i prysznicami, siłownia zewnętrzna, widownia „na górce” i minitrybuny a także stoliki do planszówek i mnóstwo przestrzeni do rekreacji – tak wyglądają zmodernizowane korty przy ul. Sobieskiego w Kętach. Nadszedł czas na wielkie, oficjalne otwarcie obiektu!

Już 27 kwietnia o 15:00 wszyscy poznamy odmienione oblicze kortów. Na terenie rekreacyjnym, który dotychczas pozostawiał wiele do życzenia, odbędą się prezentacje, zawody i pokazy, zachęcające dużych i małych do uprawiania sportu. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy i małych, i dużych!

Podczas imprezy będzie można poznać tajniki wielu gier zespołowych, np. koszykówki (zawody Streetball) i siatkówki (warsztaty z SOS SP nr 2 w Kętach), poznać footballowe triki (gry i zabawy z piłką, trener prowadzący Damian Pałamarczuk – licencja trenerska UEFA B), jak również akrobatyki, fitnessu i „zręcznościówek” – footbag (popularna „zośka” – Michał Róg z MANIAC Footbag Team), pole dance (z udziałem brązowej medalistki Mistrzostw Polski Pole Dance Pauliny Kubaszczyk) czy zumby (grupa FUNKY FEET).

Dodatkowo 4 kęckie siłownie – Best Gym, Revolution Gym, Dorian FitnessClub i Funky Feet – zaprezentują swoje atuty, a ich przedstawiciele w ramach zawodów Strongman rywalizować będą o miano Dominatora odNOWY i puchar Burmistrza Gminy Kęty! Trofeum wręczy włodarz naszego miasta w asyście Krzysztofa Radzikowskiego, zawodowego strongmana, który pobił rekord Guinnessa w konkurencji Hammer Hold!

Tego nie można przegapić!

Obok zajęć i animacji sportowych pojawią się dodatkowe atrakcje: szkółka pilotażu dronów (DRONTEAM), pokazy sztuk walki (boks w wykonaniu RevolutionGym Kęty), tańca nowoczesnego (formacja taneczna Funky, działająca przy siłowni Best Gym Kęty), trening z odważnikami kulowymi (kettlebell w wykonaniu Dorian FitnessClub), profesjonalne obliczanie wskaźnika BMI oraz muzyczne show w wykonaniu DJa Sajmona!

Serdecznie zapraszamy!

>>> Dołącz do wydarzenia na FB już dziś! <<<

.


.


Organizator wydarzenia: Gmina Kęty

Główny partner wydarzenia: Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe


Sponsorzy:

Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe

RevolutionGym Kęty

Dorian FitnessClub

BEST GYM Kęty

FunkyFeet

Cinal Studio

Studio Figura Kęty

Kaffeja

Dirty 13 - Scrap Metal Art

Syntonic - Medical Courses

Szymkowscy Stomatologia
Odsłony: 3087
Autor Publikacji: B.K.-S., Data Publikacji: 2019-04-16 , Godzina Publikacji: 08:07

Kęty w obiektywie...