Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Konferencja zwieńczyła projekt „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Kęty”

29 września 2019 roku w Restauracji Relax w Kętach odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Kęty”, w ramach którego przeprowadzone zostały szkolenia z zakresu korzystania z Internetu.

W konferencji uczestniczyli:

Maria Piękoś-Konopnicka – Koordynator projektu e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego z FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji

Maria Oczko –  Dyrektor Centrum Kształcenia Dorosłych w Kętach, w którego gościnnych progach odbywały się zajęcia

Konrad Sikora – instruktor przeprowadzonych szkoleń

a także przedstawiciele kęckiego magistratu, na czele z Burmistrzem Gminy Kęty Krzysztofem Janem Klęczarem, który oficjalnie otworzył konferencję i przywitał przybyłych gości, dziękując wszystkim mieszkańcom gminy, którzy zdecydowali się na podniesienie swych kompetencji cyfrowych, jak również zespołowi Wydziału Rozwoju UG Kęty odpowiedzialnemu za organizację, promocję i przeprowadzenie szkoleń, ze szczególnym uwzględnieniem koordynator projektu – inspektor  Angeliki Olszewskiej.

Następnie głos zabrała Pani Maria Konopnicka-Piękoś, która podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniach. Dalszą część konferencji poprowadziła Dyrektor Wydziału Rozwoju UG Kęty Urszula Baczyńska-Śleziak, przedstawiając prezentację dotyczącą zrealizowanego projektu.

Na koniec spotkania wyświetlony został krótki filmik podsumowujący projekt, a zebrani zostali zaproszeni na poczęstunek.
Projekt „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Kęty” realizowany w ramach
Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020,
Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
Odsłony: 1555
Autor Publikacji: Biuro Projektu / fot. A.Ch., Data Publikacji: 2019-10-30 , Godzina Publikacji: 10:34

Kęty w obiektywie...