Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Kocięta jak z bajki i ich piękna mama szukają domu [aktualizacja]

Aktualizacja z 18 listopada

Pięknie dziękujemy za Państwa aktywność! To właśnie dzięki Państwa działaniom internetowym – polecaniu naszych kotów znajomym czy udostępnianiu artykułu na FB i w innych serwisach społecznościowych – kocia rodzinka nie jest już bezdomna!


Kotka o hipnotyzującym spojrzeniu i niesamowitym, szylkretowym umaszczeniu oraz jej dwie pociechy, gorąco polecają się do adopcji. Maluszki wyglądające jak Simba i Nala – najsłynniejsza para kociąt, znana z disneyowskiej animacji „Król Lew” – to żywe srebro: potrafią bawić się i dokazywać bez ustanku. Z kolei ich mama spragniona jest kontaktu z człowiekiem, jego uwagi i czułego dotyku. Czy znajdą dom, zanim przyjdą mrozy?

Mrucząca rodzinka trafiła do gabinetu weterynaryjnego Open Vet (Kęty, ul. Jana Kantego 14) z jednego z gminnych sołectw. Mądra kocia mama znalazła bowiem dobrych ludzi, którzy ugościli ją i jej pociechy. Niestety, w miejscu tym wszystkie koty nie mogły zostać na zimę.

Weterynarze przebadali, odrobaczyli i odpchlili swych nowych podopiecznych, a szylkretka, której wiek szacuje się na zaledwie nieco ponad rok, została dodatkowo wysterylizowana. Bardzo dobrze zniosła zabieg, dlatego zarówno ona, jak i jej kocięta, mogą zostać wydane w dobre ręce choćby dziś.

Osoby zainteresowane adopcją pięknej kotki oraz jej uroczych, baśniowych dzieci, prosimy o kontakt z weterynarzami pod numerem 669-705-844 lub osobistą wizytę w lecznicy.


UWAGA! Weterynarze informują, że jedno z kociąt spłatało im figla podczas wstępnych oględzin. Jak się okazuje, oba rudzielce to chłopcy.Odsłony: 2180
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-11-14 , Godzina Publikacji: 14:33

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty