Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Kierunek Kariera: Zapisy wyłącznie on-line!

11 kwietnia  2018 r. ruszył elektroniczny system obsługi klienta w projekcie Kierunek Kariera. Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie oraz otrzymaniem dofinansowania w formie bonów, zapraszamy do rejestracji przez system elektroniczny.


Dotychczas rejestracja osób zainteresowanych udziałem w projekcie "Kierunek Kariera" była możliwa jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Zapisy do doradców na Bilans Kariery, który rozpoczyna udział klienta w projekcie, będą od teraz możliwe jedynie przez system dostępny na stronie: https://kierunek.pociagdokariery.pl.

Tym samym nie będzie już możliwości umawiania się telefonicznie. System jednak znacznie ułatwi i przyspieszy obsługę klienta w projekcie. Nie będzie już konieczności ręcznego wypełniania formularza zgłoszeniowego do projektu, a o wszystkich istotnych kwestiach system poinformuje klienta poprzez mailowe powiadomienie.

W załączeniu także zaktualizowany harmonogram naszych lokalnych dyżurów, uwzględniający informację o uruchomieniu elektronicznego systemu obsługi klienta.


Odsłony: 844
Autor Publikacji: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Data Publikacji: 2018-04-16 , Godzina Publikacji: 08:39

Kęty w obiektywie...