Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Kęccy policjanci zatrzymali chuligana

Kęccy policjanci zatrzymali chuligana

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 35-letniego mieszkańca Libiąża, który idąc pieszo drogą wojewódzką nr 948, prowadzącą z Oświęcimia do Kęt, rozrzucał pachołki drogowe, ustawione na remontowanym odcinku jezdni.  Dzięki reakcji kierowców oraz błyskawicznej interwencji policjantów, chuligan szybko został zatrzymany i już wkrótce za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek [3.08.2018]. Tuż po godzinie 6:00 dyżurny kęckiego komisariatu Policji otrzymał od jednego z kierowców zgłoszenie na numer alarmowy o mężczyźnie, który idąc remontowanym odcinkiem DW 948 w Bielanach gm. Kęty, wrzuca na jezdnię pachołki drogowe. We wskazane miejsce natychmiast pojechał jeden z patroli. Z odnalezieniem chuligana funkcjonariusze nie mieli problemu, gdyż jadąc w kierunku Bielan dostrzegli kilkanaście porozrzucanych  pachołków i mężczyznę, który na jezdnię rzucał kolejny. Policjanci natychmiast go zatrzymali, uniemożliwiając mu dalszą dewastację ustawionego oznakowania. Nietrzeźwy mężczyzna był wobec policjantów wulgarny, a także nie chciał podać swoich danych osobowych. Policjanci szybko ustalili, że jest to 35-letni mieszkaniec Libiąża. W chwili zatrzymania miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Za popełnienie wykroczeń, których się dopuścił tj. usuwanie znaków drogowych, odmowę podania danych osobowych oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym, już wkrótce odpowie przed sądem.


Odsłony: 2129
Autor Publikacji: KPP Oświęcim / aSz, Data Publikacji: 2018-08-08 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty