Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

III edycja konkursu na ukwiecenie ogłoszona!

W trosce o poprawę wyglądu naszego Rynku i podniesienie jego walorów estetycznych, Burmistrz Gminy Kęty ogłasza trzecią edycję konkursu na „Ukwiecenie okien kamienic położonych w Rynku w Kętach”. Mieszkańcy Rynku i sąsiadujących z nim ulic a także przedsiębiorcy znów będą mogli stanąć w szranki o tytuł najpiękniej ukwieconego okna i nagrodę pieniężną.

 

Konkurs, który rozpoczyna się właśnie dziś, potrwa do 31 sierpnia 2018 r. Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 do 29 czerwca w godzinach pracy naszego urzędu.

Zgłoszone do konkursu obiekty oceniane będą przez Komisję konkursową w dwóch kategoriach:

  1. osoby fizyczne, będące właścicielem, najemcą, użytkownikiem posesji, domu bądź mieszkania położonego na terenie Rynku a także kamienic przy ul. Kościuszki 1, ul. Mickiewicza 1, ul. Królickiego 2;
  2. przedsiębiorcy, będący właścicielem, najemcą, użytkownikiem posesji, domu bądź mieszkania położonego na terenie Rynku a także kamienic przy ul. Kościuszki 1, ul. Mickiewicza 1, ul. Królickiego 2.

W obu kategoriach konkursowych przewiduje się przyznanie wyróżnień dla wybranych laureatów, a każdy z nich może liczyć na nagrodę pieniężną w wysokości do 500 zł.

Więcej szczegółów w Regulaminie konkursu.Odsłony: 1704
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2018-03-01 , Godzina Publikacji: 11:06

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu.pdf (Rozmiar: 0.32 MB)
Formularz zgłoszeniowy.docx (Rozmiar: 0.01 MB)

Kęty w obiektywie...