Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Ferie czas zacząć!

Miniony weekend spędziliśmy na II Zimowym Rajdzie Pieszym na Trzonkę i Złotą Górkę zorganizowany przez OSP Malec. W pełni skorzystaliśmy z przepięknych uroków zimy. Kolejny raz gościliśmy w Górskim Gospodarstwie Agroturystycznym u Państwa Frąszczaków.

Zielony szlak, którym wiodła trasa naszego rajdu okazał się nie lada wyczynem. Pod osłoną nocy, przy użyciu latarek, wśród pięknej zimowej scenerii, jako pierwsi przecieraliśmy zimowy trudny tor. Zjeżdżanie z górki okazało się niesamowitą przyjemnością nawet dla dorosłych. Szaleństwo na sankach, ślizgach, workach z sianem i śnieżne bitwy na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników rajdu. Wieczory spędzone wspólnie przy kominku połączone z nauką sztuki pożarniczej, a także grami i zabawami integracyjnymi stworzyły niesamowitą atmosferę, dały wiele radości, zabawy i napełniły pozytywną energią.

Manewry nocne, które miały być ekstremalnym wysiłkiem, okazały się dodatkowym zastrzykiem energii. Bawiliśmy się doskonale. Najważniejsza była atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i oderwanie się od codziennego zgiełku. „Pan Sopelek, Tomek, Zbyszek, Rysiu na Groniu”- określenia te kojarzone z tegorocznym rajdem długo jeszcze wywoływać będą szeroki uśmiech na wielu twarzach.

Zabawa była przednia, a wyśmienita atmosfera spowodowały, że czas płynął szybko i zanim się obejrzeliśmy trzeba było wracać. Mamy wielką nadzieje, że przed nami jeszcze wiele takich udanych przygód.

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza
Ochotniczej Straży Pożarnej
w Malcu

Pełna galeria zdjęć: http://ospmalec.pl/index.php/104-ferie-czas-zaczac
Odsłony: 882
Autor Publikacji: , Data Publikacji: 2018-02-13 , Godzina Publikacji: 10:50

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty