Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Dwaj poszukiwani trafili za kratki

W trakcie prowadzonych czynności mających na celu poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj za kratkami spędzą kilka następnych miesięcy.

W piątkowy poranek (22.11.2019) policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań znajdujących się na Osiedlu Nad Sołą w Kętach, gdzie zatrzymali 25–latka poszukiwanego od kilku miesięcy przez sąd za przestępstwo zniszczenia mienia oraz przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów /posłużenie się cudzym dokumentem/. Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.

Tuż po godzinie 9.00 w Kętach w jednym z mieszkań przy ulicy Krakowskiej policjanci zatrzymali 53–letniego mieszkańca Kęt, poszukiwanego od kilku tygodni przez opolski sąd za spowodowanie wypadku drogowego. Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Przypominamy, że na każdej stronie internetowej Policji znajdują się komunikaty, dotyczące osób poszukiwanych. W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu poszukiwanego prosimy o kontakt z jednostką policji prowadzącą poszukiwania lub najbliższą jednostką policji. Zapewniona anonimowość. 

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu - poszukiwani >>tutaj<<


Odsłony: 2118
Autor Publikacji: KPP Oświęcim / kf, Data Publikacji: 2019-11-25 , Godzina Publikacji: 12:35

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty