Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Druga tura pytań w Konkursie ekologicznym o ochronie powietrza

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kęty do wzięcia udziału w drugiej części konkursu ekologicznego dotyczącego ochrony powietrza atmosferycznego, poprawy efektywności energetycznej budynków oraz oszczędności zasobów naturalnych.

Odpowiedzi można przesłać do 26 listopada.

Dla dwóch osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowych odpowiedzi na największą liczbę pytań, przewidziane są nagrody specjalne.

Następne, ostatnie już zadania konkursowe zostaną opublikowane 27 listopada.

Przypominamy, że po zakończeniu wszystkich trzech tur pytań, trzem osobom które uzyskają największą liczbę punktów w ramach całego konkursu, zostaną przyznane atrakcyjne nagrody główne zasilane solarnie.

Osoby, które dotychczas uczestniczyły w konkursie, aby zapewnić sobie wygraną, proszone są o przysyłanie odpowiedzi z tego samego adresu e-mail.

Odpowiedzi do opublikowanych zadań należy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: konkurspowietrze@kety.pl za pośrednictwem przygotowanego formularza odpowiedzi. Formularz należy wypełnić za pomocą narzędzia „Wypełnij i podpisz” dostępnego w programie Adobe Acrobat Reader.

W przypadku uczestnika niepełnoletniego do udziału w konkursie konieczne jest dostarczenie formularza zgody podpisanego przez jego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są w załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Konkurs organizowany jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „Czyste powietrze w gminie Kęty – NASZA wspólna sprawa” realizowanej w ramach projektu pn.: „GMINA KĘTY. Czyste powietrze – NASZA wspólna sprawa. Modernizacja źródeł ogrzewania na paliwa stałe w indywidualnych gospodarstwach domowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) – SPR.
Odsłony: 1546
Autor Publikacji: Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości, Data Publikacji: 2019-11-20 , Godzina Publikacji: 15:02

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu ekologicznego.pdf (Rozmiar: 0.24 MB)
Formularz zgody.pdf (Rozmiar: 0.17 MB)
Formularz odpowiedzi nr 2.pdf (Rozmiar: 0.22 MB)

Kęty w obiektywie...