Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

DK 52 w Bulowicach zamknięta z powodu wypadku

Z powodu poważnego wypadku drogowego, do którego doszło przed kilkunastoma minutami, droga krajowa nr 52 w Bulowicach na wysokości stacji Orlen jest nieprzejezdna.

Na miejscu pracują wszystkie służby, w tym zespół karetki z Kobiernic, JRG Andrychów, JRG Oświęcim, OSP Bulowice oraz OSP Kęty.

Do poszkodowanych wezwano także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 


AKTUALIZACJA

Oficer Prasowy KPP Oświęcim  asp. szt. Małgorzata Jurecka przedstawia policyjne ustalenia na temat wypadku:

Jak wstępnie ustalili policjanci, doszło do zderzenia samochodu marki Ford,  którym kierował 22-letni mieszkaniec Andrychowa, z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 44-letnia mieszkanka gminy Kęty. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci poważnego urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń doznała kierująca fordem, która została zabrana z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym. Natomiast ani podróżujący z kobietą 9-letni syn, ani  kierowca oraz troje pełnoletnich pasażerów forda nie doznało poważniejszych obrażeń ciała. Aktualnie przechodzą badania – czytamy w oficjalnym komunikacie.

– W miejscu, gdzie doszło do wypadku, nadal trwają czynności, droga jest zamknięta dla ruchu, służby kierują objazdami – zaznaczają policjanci.


AKTUALIZACJA

Przed godz. 16:00 w miejscu zdarzenia przywrócony został ruch drogowy.
Odsłony: 2917
Autor Publikacji: B.K.-S. / fot. J.Sz., Data Publikacji: 2019-06-25 , Godzina Publikacji: 14:05

Kęty w obiektywie...