Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Bielsko-Biała: Zmiany w sposobie wnoszenia opłat za postój

SZANOWNI KIEROWCY!

OD 1 WRZEŚNIA 2019 R. NASTĄPIĄ ISTOTNE ZMIANY W SPOSOBIE WNOSZENIA OPŁAT ZA POSTÓJ W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA W BIELSKU-BIAŁEJ.


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w związku z planowanym uruchomieniem z dniem 1 września 2019 r. systemu 55 sztuk parkomatów na obszarze strefy płatnego parkowania w Bielsku-Białej zostaną wprowadzone zmiany w sposobie wnoszenia opłat za postój pojazdów samochodowych. Najważniejszą z nich będzie brak możliwości wnoszenia opłat za parkowanie w terminie 14 dni od dnia postoju. Tym samym opłat tych nie będzie można wnosić: u inkasentów parkingowych, przelewem bankowym bądź w kasach Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

Ponadto od 1 września 2019 roku obowiązkiem każdego kierowcy będzie wniesienie opłaty za postój niezwłocznie po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie bądź za pomocą aplikacji mobilnej (SkyCash, Mobilet). Niedopełnienie tego obowiązku będzie oznaczało naliczenie opłaty dodatkowej niezwłocznie po stwierdzeniu przez kontrolera postoju pojazdu bez ważnego biletu parkingowego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.parkowaniebielsko.pl, oraz w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD pod nr telefonu (33) 472 60 00, e-mail: sekretariatspp@mzd.bielsko.pl.
Odsłony: 2170
Autor Publikacji: Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej , Data Publikacji: 2019-07-15 , Godzina Publikacji: 15:10

Kęty w obiektywie...