Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Bezpłatne konsultacje w sprawie Programu „Czyste Powietrze”

Gmina Kęty oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zapraszają zainteresowanych mieszkańców do udziału w bezpłatnych konsultacjach z zakresu pozyskania dofinansowania w ramach Programu „Czyste Powietrze”.

Dyżur konsultacyjny odbędzie się 18 grudnia 2018 roku (wtorek) w godzinach 12.00-16.00 w sali narad w Urzędzie Gminy Kęty, Rynek 7.

Szczegółowych informacji na temat Programu oraz wypełnienia wniosku udzielać będzie Pani Katarzyna Bryzek, Doradca Energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Program priorytetowy „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania wsparcia finansowego na wymianę starego kotła grzewczego (warunek konieczny), termomodernizację budynku czy instalację odnawialnych źródeł energii (w formie preferencyjnej pożyczki).

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu zamieszczone są na stronie:
www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/strona-glowna-programu.



Odsłony: 1079
Autor Publikacji: Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości UG Kęty, Data Publikacji: 2018-12-12 , Godzina Publikacji: 13:25

Kęty w obiektywie...